CZYM SIĘ ZAJMUJEMY... 

Jesteśmy agencją marketingowo- konsultingową nieruchomości. Naszą specjalizacją jest marketing i sprzedaż nieruchomości. Pracujemy z deweloperami, biurami nieruchomości. Zajmujemy się wprowadzeniem inwestycji na rynek- od nazwy, poprzez key visual i strategie sprzedaży. Obsługujemy biura sprzedaży deweloperów i sprzedajemy nieruchomości na wyłączność. Wykonujemy profesjonalne sesje fotograficzne nieruchomości oraz zdjęcia inwestycji deweloperskich. Prowadzimy komunikację firm (fanpage) w mediach społecznościowych. 

MAGDALENA GÓRZNA-JAROMIN 

WŁAŚCICIEL 

 

Strateg sprzedaży i urodzony handlowiec. Ekspert rynku nieruchomości mieszkaniowych.  W branży deweloperskiej od 15 lat. 
Absolwentka Wydziału Inżynierii Środowiska o specjalizacji budownictwo wodne.

Swoją karierę zawodową rozpoczęła u poznańskiego dewelopera AGROBEX, następnie jako Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w PBG DOM i PBG ERIGO odpowiedzialna za cały portfel nieruchomości mieszkaniowych w grupie PBG.  Doświadczenie marketingowe zdobyła jako Partner Zarządzający w Grupie Fres
oraz jako Dyrektor sprzedaży i marketingu w Home Profit Polska.

Prywatnie uzależniona od podróży. Lubi dobrą muzykę i płyty winylowe.

 
 

BASIA CHRUSZCZ

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Absolwentka Wydziału Inżynierii Środowiska i Geodezji o specjalizacji budownictwo ogólne. Od 5 lat rozwija się na rynku nieruchomości. Doświadczenie zawodowe zdobywała w biurze projektowym oraz współpracując z agencją nieruchomości na rynku wrocławskim gdzie zdobywała obszerną wiedzę z zakresu nieruchomości na rynku wtórnym oraz pierwotnym.  

Lubi pracę z ludźmi ale przede wszystkim dla ludzi oraz ceni sobie dobrą organizację.

Prywatnie: miłośniczka psów, gotowania.KAMILA CZYŻAK 

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

 

Specjalista ds. sprzedaży mieszkań. Od 10 lat związana zawodowo z branżą deweloperską, gdzie zdobyła doświadczenie w sprzedaży mieszkań oraz obszerną wiedzę z zakresu funkcjonowania rynku nieruchomości. Pracowała dla takich deweloperów jak PWD Deweloper oraz Everest Development. Odpowiadała za kompleksową obsługę klientów oraz prowadzenie biura sprzedaży. Absolwenta Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym  w Poznaniu. 

Prywatnie miłośniczka podróży, sportów sylwetkowych oraz zdrowego stylu życia.