CZYM SIĘ ZAJMUJEMY... 

Jesteśmy agencją marketingowo- konsultingową nieruchomości. Naszą specjalizacją jest marketing nieruchomości. Pracujemy z deweloperami, biurami nieruchomości. Zajmujemy się wprowadzeniem inwestycji na rynek- od nazwy, poprzez key visual i strategie sprzedaży. Obsługujemy biura sprzedaży deweloperów i sprzedajemy nieruchomości na wyłączność. Wykonujemy profesjonalne sesje fotograficzne nieruchomości oraz zdjęcia inwestycji deweloperskich. Prowadzimy komunikację firm (fanpage) w mediach społecznościowych. 

MAGDALENA GÓRZNA-JAROMIN 

WŁAŚCICIEL 

 

Strateg sprzedaży i urodzony handlowiec. Ekspert rynku nieruchomości mieszkaniowych.  W branży deweloperskiej od 15 lat. 
Absolwentka Wydziału Inżynierii Środowiska o specjalizacji budownictwo wodne.

Swoją karierę zawodową rozpoczęła u poznańskiego dewelopera AGROBEX, następnie jako Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w PBG DOM i PBG ERIGO odpowiedzialna za cały portfel nieruchomości mieszkaniowych w grupie PBG.  Doświadczenie marketingowe zdobyła jako Partner Zarządzający w Grupie Fres
oraz jako Dyrektor sprzedaży i marketingu w Home Profit Polska.

Prywatnie uzależniona od podróży. Lubi dobrą muzykę i płyty winylowe.

 
 

KAMILA CZYŻAK 

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

 

Specjalista ds. sprzedaży mieszkań. Od 10 lat związana zawodowo z branżą deweloperską, gdzie zdobyła doświadczenie w sprzedaży mieszkań oraz obszerną wiedzę z zakresu funkcjonowania rynku nieruchomości. Pracowała dla takich deweloperów jak PWD Deweloper oraz Everest Development. Odpowiadała za kompleksową obsługę klientów oraz prowadzenie biura sprzedaży. Absolwenta Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym  w Poznaniu. 

Prywatnie miłośniczka podróży, sportów sylwetkowych oraz zdrowego stylu życia.

 

TIMUR PIELESIAK

KOORDYNATOR DS. SPRZEDAŻY

Wieloletni praktyk na rynku krajowym i międzynarodowym.  Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego o specjalizacji Zarządzanie Nieruchomościami i Inwestycjami .
Karierę rozpoczął w największej polskiej firmie pośrednictwa nieruchomościami, gdzie szybko wdrożył swoje umiejętności i znalazł się w dziesiątce najlepszych profesjonalistów br. Zachęcony sukcesami i potrzebą dalszego rozwoju, kontynuował działalność inwestycyjno-doradczą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
Lubi to co nowe, ale z dużym szacunkiem do przeszłości, dlatego też angażuje się wyłącznie w projekty, które przetrwają próbę czasu.

Prywatnie: Pasjonat kawy, podróżnik i osoba którą ciekawi każdy temat.

 

AKTUALNE REKTUTACJE: